Konkurs dla miłośników fotografii

Drewniana architektura naszego skansenu kryje w sobie wiele tajemnic. Do ich odkrywania zapraszamy wszystkich fotografujących!

Aby wziąć udział w naszym konkursie należy wykonać i przesłać drogą elektroniczną fotografie ukazujące obiekty parku etnograficznego lub ich detale architektoniczne.

Poszukiwania te są zainspirowane tegorocznym hasłem Europejskich Dni Dziedzictwa,  które w naszym Muzeum brzmi „Nie od razu Polskę zbudowano – zaczęło się od drewna…”. Podczas ich obchodów w skansenie, w dn. 15 września, odbędzie się wernisaż wystawy pokonkursowej prezentującej najlepsze prace.  Na zwycięzców czekają nagrody!

Szczegóły konkursu określa REGULAMIN.

Jednocześnie informujemy, iż 24 sierpnia w godz. 16-20 odbędzie się plener fotograficzny w skansenie. Szczegóły spotkania tutaj.

Zapraszamy!