Praca dla grafika

Poszukujemy nieprzeciętnego ilustratora i grafika, który będzie rozwijał już wypracowaną identyfikację wizualną Muzeum.

Zakres współpracy:

• projektowanie materiałów promocyjnych i edukacyjnych do druku i do Internetu,
  • projektowanie identyfikacji wizualnej projektów muzealnych,
  • skład publikacji wielostronicowych.

Wymagania niezbędne:

• ukończone studia wyższe (co najmniej licencjat) związane z projektowaniem graficznym,
  • doświadczenie min. 1 rok w projektowaniu graficznym, tworzeniu ilustracji oraz składzie publikacji,
  • znajomość składu DTP oraz zagadnień związanych z przygotowaniem do druku pod różne techniki drukarskie,
  • umiejętność obróbki zdjęć i grafiki bitmapowej oraz projektowanie grafiki wektorowej.

Wymagania pożądane:

• znajomość w stopniu dobrym języka angielskiego,
  • doświadczenie w pracy dla instytucji kultury lub stowarzyszeń i organizacji działających na rzecz ochrony dziedzictwa kulturowego.

Oferujemy:

• stałą współpracę,
  • pracę dla prestiżowej instytucji kultury.

Wymagane dokumenty:

• CV,
  • Portfolio (w postaci prezentacji w formacie PDF).

CV oraz portfolio prosimy przesłać e-mailem do 31 marca 2017 r. do godz. 12.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , z tytułem „Projektant graficzny”.

Ponadto przy zgłoszeniu należy dopisać „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej moich danych osobowych zawartych w ofercie współpracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (Ustawa z dn. 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883 ze zm.).

Kandydaci zostaną poproszeni o przygotowanie projektu związanego z działalnością Muzeum.