Regulamin newslettera Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

1. Newsletter jest wysyłany na podany przez subskrybenta adres poczty elektronicznej i zawiera informacje na temat bieżących wydarzeń w Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne. Wysyła się go w zależności od liczby wydarzeń, nie częściej jednak niż raz w tygodniu.

3. Zarejestrowany użytkownik w każdej chwili może dokonać zmiany adresu mailowego bądź zrezygnować z subskrypcji, wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

4. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.) w celach związanych z obsługą newslettera. Jednocześnie oświadczam, iż przyjmuję do wiadomości, że Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej – Dyrektor MKL, ul. Kościuszki 6, 36-100 Kolbuszowa.

5. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej nie udostępnia adresów subskrybentów osobom trzecim.

6. Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu.