Turniej drwali na EtnoLesie

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie wraz z Zarządem Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie zaprasza na „XV Regionalne Zawody Drwali…”

Część tych wydarzeń odbędzie się w naszym skansenie w najbliższy piątek – 27 sierpnia. W ramach I Festiwalu Kultury Lasowiackiej EtnoLas trwać będą warsztaty z bezpieczeństwa i wydajnych metod pracy przy pozyskaniu drewna oraz prezentacja różnych technik ścinki. Z całego Podkarpacia do parku etnograficznego zjadą się pilarze wyłonieni jako najlepsi w swoich nadleśnictwach.

Szczegóły dotyczące planu dnia można przeczytać na stronie Nadleśnictwa Kolbuszowa.

Tego dnia bilety do skansenu kosztują: normalny – 12 zł, ulgowy – 8 zł, a rodzinny – 33 zł. Wstęp dla dzieci do 7 roku życia jest bezpłatny.

Zapraszamy!