Duet Kuba i Sabina w skansenie

24 października odbyła się premiera teledysku do pięknej kompozycji "Wiser" duetu Kuba & Sabina. Zdjęcia nakręcono w Parku Etnograficznym Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej.

Artyści Jakub Prachowski i Sabina Kurek-Delikat znaleźli się w gronie półfinalistów telewizyjnego show „Mam talent!”. Ich występ będziemy mogli podziwiać 29 listopada. Trzymamy kciuki, bo tworzone przez nich kompozycje są bardzo melodyjne.

W interesujący sposób mówią o swojej muzyce: "Lubimy o sobie myśleć jak o klawiaturze fortepianu. Białe i czarne klawisze, tak skrajnie różne, a wybrzmiewając wspólnie, tworzą czuły mechanizm i zgrabną całość obfitującą w melodyjne harmonie. Życzymy sobie, aby nasze dźwięki zabrały Was w muzyczną podróż, czymkolwiek by dla Was nie była… przegapieniem autobusu do pracy, chwilą oddechu przy kubku herbaty, pretekstem do tańca z ukochaną osobą…".

We wrześniu artyści odwiedzili nasz skansen. Owocem tego spotkania jest piękny teledysk do kompozycji „Wiser”. Zdjęcia kręcone były we wnętrzach chałupy Kielarów z Markowej i chałupy z Budziwoja. Skansenowskie plenery również okazały się malowniczym miejscem do zobrazowania historii dwojga bohaterów. Reżyserem  wideoklipu jest Adrian Kilar.

Zapraszamy do obejrzenia!