wydarzenia

Warsztaty kulinarne - zapisy

Przed nami ostatnie warsztaty z cyklu „W głąb kuchni”. Pozostało kilka wolnych miejsc!

Gotowanie z Janiną Olszowy to czas spędzony nie tylko pośród zapachów i wybornych smaków. Opowieści Babci Jasi o kuchni naszych babek i prababek zachwycają tak samo jak potrawy, które serwuje razem z uczestnikami zajęć.

Kapusta to bohaterka cyklu warsztatów kulinarnych „W głąb kuchni”. Obok ziemniaków, kaszy i grochu to jeden z podstawowych składników lasowiackich potraw. W menu znajdują się dania z kuchni mieszkańców dawnej Puszczy Sandomierskiej. Proste, ale bardzo smaczne i zdrowe jedzenie.

26 listopada odbędą się ostatnie zajęcia. W menu znajdą się: kapusta kwaszona z ziemniakami, naleśniki z jarmużem i serem, kulebiak. Zapisujcie się jak najszybciej, ponieważ pozostało niewiele miejsc.

Zajęcia odbędą się w godz. 11.00-14.00 w kuchni w dawnej szkole z Trzebosi. Czekamy na młodzież, dorosłych i seniorów. Koszt: 25 zł/osoba.

Zapisy pod numerem telefonu: 17 227 12 96, lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.