aktualności

Nasz skansen w plebiscycie!

20 to pozycja Muzeum w plebiscycie na „Turystyczną Perłę Podkarpacia” organizowanym przez Polskie Radio Rzeszów i PTTK Rzeszów! Pięknie prosimy Was o głos! Konkurs trwa do 30 kwietnia.

Organizatorzy głosowania wyłonili 50 atrakcji turystycznych w województwie podkarpackim. Wśród nich jest także Park Etnograficzny Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Zdajemy sobie sprawę, że wybór jest trudny, ale wiemy też, że nasz skansen jest wielką ozdobą regionu.

Link odsyłający do strony z listą atrakcji znajdziesz tutaj. Aby zagłosować na skansen w Kolbuszowej należy wybrać pozycję 20, wpisać swój adres e-mail w wymaganym okienku, wybrać przycisk głosuj i potwierdzić oddanie głosu w otrzymanym e-mailu. Z jednego adresu e-mail można potwierdzić tylko jeden głos. 

Zachęcamy do słuchania Polskiego Radia Rzeszów od wtorku do piątku o godz. 9.30, kiedy kandydaci do tytułu opowiadają na antenie o zaletach danego miejsca oraz do obserwowania profilu PTTK na portalu Facebook, gdzie publikowane są opisy miejsc biorących udział w przedsięwzięciu.

Szanse są wyrównane, emocje na najwyższym poziomie! Liczymy na Wasze głosy!