Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej

Poniżej publikujemy informacje wyjaśniające zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o użytkownikach serwisu Muzeum Kolbuszowa.

Kolejnym zastosowaniem jest zbieranie informacji statystycznych dotyczących odwiedzalności serwisu WWW i zainteresowania konkretnymi treściami wśród odwiedzających. Dane te pomagają w dalszym rozwoju serwisu, dzięki nim możemy dokonywać zmian ułatwiających dostęp do najbardziej poszukiwanych materiałów.

Internet Explorer

Opera