Dodatkowe usługi

Polecamy!

Wiatę rekreacyjną – miejsce, gdzie po zwiedzeniu skansenu możecie odpocząć i spożyć własny posiłek. Jeśli zapomnieliście
o wiktuałach polecamy wizytę w naszej Kawiarni „Prowincja”!

Ruszt – dla amatorów kuchni na wolnym powietrzu; możecie skorzystać z usługi rozpalenia ognia i upieczenia własnych przysmaków – koszt 35 zł/2 godz. Palenisko dostępne jest w godzinach otwarcia skansenu.

Sklepik – w budynku recepcji możecie zakupić szereg pamiątek: od wyrobów twórców ludowych (koszyki z wikliny, naczynia gliniane, ceramika, zabawki z drewna, ozdoby ze słomy), okolicznościowych pocztówek, wydawnictw aż po muzealne gadżety: kubki, makatki i fartuszki. Oferujemy etnopamiątki na każdą kieszeń!

Sesję zdjęciową – jeśli interesuje Was plener dla nowożeńców, po prostu przyjedźcie do nas – w cenie biletów wstępu możecie wykonać fotografie z pięknymi obiektami architektury drewnianej w tle. Jeśli zdjęcia mają być wykorzystane do publikacji, należy uzgodnić warunki z dyrektorem Muzeum.

Jazdę konną – jeśli planujecie wizytę z grupą, warto skontaktować się z Zagrodą Mustang w Dzikowcu, która  oferuje  jazdę konną na oklep lub bryczką. To atrakcyjna forma zwiedzania dawnej wsi!