Plener fotograficzny

W sobotę, 24 sierpnia, w godz. 16-20 zapraszamy miłośników fotografowania do odkrywania piękna zabytków architektury drewnianej naszego parku etnograficznego.

Plener jest częścią konkursu fotograficznego "Fotoszopa" ogłoszonego przez nasze Muzeum w ramach tegorocznych obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa, przebiegających pod hasłem "Nie od razu Polskę zbudowano". Nagrodzone i wyróżnione prace przesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie, której wernisaż odbędzie się 15 września w spichlerzu z Bidzin.

Udział w plenerze wymaga wcześniejszego zgłoszenia – e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 691 691 701. Uczestnicy spotkania mają zapewniony wstęp wolny do skansenu.